X
تبلیغات
زولا

عروسی های تجملاتی

سه‌شنبه 3 اسفند‌ماه سال 1389

تو وبلاگ یکی که همیشه میخونم دیدم از یه عروسی رویایی نوشته منم تا حالا 2 بار نصیبمون شده و از این عروسی های رویایی و پر از اسراف رفتم حالا یکیشون رو براتون میگم :


پارسال تابستون بود که رفتیم عروسی تو یکی از باغ های مخفی اطراف کرج بود اونم به خاطر ارکستر غیر مجازی بود که داشتن ..

تا وارد شدیم قبل از ورود به باغ اصلی اولش حال گیری میکردن و موبایل های دوربین دار رو می گرفتن و بعد به یه حیاط کوچیک می رسیدیم که وسط این حیاط یه فواره کوچیک بود که از این فواره کاکائو بیرون میومد و یه خانمی کنارش ایستاده بود و بیسکوئیت و کیک تعارف میکرد که اگر می خواستی میگرفتی و زیر کاکائو می چرخوندی و میل میکردی ..

اون طرف تر هم 4 تا میز چیده بودن و بساط قلیون و اینا به راه بود ..

دم در ورودی سالن 4 تا ظرف خیلی بزرگ گذاشته بودن که توی هرکدوم انواع شکلات و مغزه و اینا ریخته بودن ..

روی هر میز هم یه جام خیلی خیلی بزرگ گذاشته بودن و تو این جام آناناس و میوه بود و با تزئین گل های سفید که خیلی قشنگ بود ..

بعد هم دو تا عکس از عروس و داماد پخش میکردن و بعد ارکستر شروع کرد به خوندن و دیدیم بله علیشمس و ساسی مانکن و یکی دیگه اسمش یادم نیست شروع کردن خوندن و دیگه همه اون وسط در حال تخلیه انرژی بودن .. ما هم نشستیم و نگاه کردیم

بعد از همه این مراسم کیک رو آوردن که این کیک روی سه تا طبقه بود .. اما سه تا طبقه ای که روی هم نبود و روی نرده های فرفورژه کنار هم با گل تزئین شده بود و گذاشتن جلوی عروس ..

بعد این ارکستریه گفت همه بشمارید از 10 تا 1 .. همه شمردن و بعد به یک که رسید عروس خانوم و داماد کیک رو بریدن و یهو همه اون گلا همراه با یه عالمه فشفشه و اینا ترکید و پخش شد تو هوا ( مثل این لحظه های جام جهانی که کاپ ور میبرن بالای سر :))  )

این لحظه اش رو من خیلی دوست داشتم .. فوق العاده بود

شام هم که دیگه همه چیزی بود

حالا جدا از این چیزایی که گفتم و خواستم اینجا ثبت بشه که داشته باشم میگم اگر هرکدوم از این عروسی ها خواستید بگید منم دعوت کنید بیام دیدن این مجالس رو کلاً دوست دارم ..

توی عروسی اینا که همش میگفتن کار گل آرایی و تزئینات و کلیپی که از عروس و داماد تو مجلس پخش شد از آقای داریوش و دوستان است

آخرش هم ما چشممون به جمال این آقای داریوش روشن نشد ..


اون یکی عروسی که رفتیم پسر و دختر دو تا از کارمندای وزارت امور خارجه بود و توی تالار وزارت امور خارجه بود و حسابی عروسی سنگین و پرخرجی بود که البته الان عروس و داماد تو کانادا ساکن هستن .

اونو بعداً میگم